Witamy BestMassage!

Ziołowe Stemple Kompresy Do Masażu Tajskiego Twarzy

Idealne dla wrażliwej skóry twarzy

29,00 zł
W cenę wliczono podatek VAT, bez kosztów wysyłki

Opis Produktu

Szczegóły

Nasze kompresy ziołowe są prawdziwie jedyne w swoim rodzaju i stanowią idealną mieszankę przeznaczoną zwłaszcza dla skóry wrażliwej. Ta ekskluzywna formuła, która promuje zdrowy, witalny blask twarzy, powstała przy długiej współpracy z autentycznymi ekspertami tajskiego masażu.

Wykonując tradycyjny, gorący zabieg terapeutyczny lub dowolny zabieg kosmetyczny twarzy, stemple ziołowe wpływają korzystnie na ożywienie i zrewitalizowanie skóry, sprawiając, że staje się miękka i gładka. Tajemnica naturalnych składników sprowadzanych ze Wschodu, które składają się na ziołowe stemple przeznaczone do aplikacji na twarz, sprawia, źe Twoja skóra jest oźywiona i wygląda młodo przez niezwykle długi czas. Ponadto, kompresy ziołowe stymulują i poprawiają krążenie krwi, co jest niesłychanie ważne dla tych, którzy posiadają cerę suchą.

Niezwykle łatwe w użyciu stemple ziołowe udoskonalą Twoją praktykę masażu. Każde opakowanie zawiera 2 ziołowe kompresy (2x100 g) potrzebne do wykonania pojedynczej terapii, gdzie jeden z nich jest podgrzewany w czasie kiedy drugi jest w użyciu.

Wskazówki dotyczące sposobu użycia:

Moczyć kompresy w wodzie przez 1 minutę, następnie wyjąć i zaraz przed użyciem zanurzyć je w gorącej wodzie dla podniesienia ich temperatury. Podgrzewanie kompresów na parze nie jest konieczne. Gotowe stemple ziołowe należy aplikować na wybrane obszary twarzy zgodnie z potrzebami zabiegu.

Produkt ten jest przeznaczony wyłącznie do aplikacji na twarz.

Mogą cię również zainteresować następujące produkty

Zestawy Naturalnych Kamieni Bazaltowych do Masażu

Zestawy Naturalnych Kamieni Bazaltowych do Masażu

420,00 zł
W cenę wliczono podatek VAT, bez kosztów wysyłki