Witamy BestMassage!

Thera-Press

Przyrząd do masażu tkanek głębokich o niezwykle ergonomicznym kształcie

32,90 zł
W cenę wliczono podatek VAT, bez kosztów wysyłki

Opis Produktu

Szczegóły

Thera-Press to nowoczesne i doskonałe narzędzie do masażu tkanek głębokich o niezwykle ergonomicznym kształcie, które chroni przed urazami podczas wykonywania zabiegów. Przyrząd pozwala na bardziej skoncentrowany i głębszy nacisk przy mniejszym wysiłku fizycznym.

Terapeuci wykonujący masaż tkanek głębokich, bardzo często są narażeni na nadwyrężenie mięśni dłoni. Dzięki Thera-Press masażysta nie musi już uciskać punktów spustowych na ciele pacjenta bezpośrednio za pomocą kciuków, a wyprofilowany uchwyt przyrządu wymusza naturalne ułożenie dłoni i nadgarstka podczas pracy.

Używając Thera-Press można unikąć przeprostu nadgarstka oraz wielu innych dolegliwości, z którymi borykają się terapeuci wykonujący masaż tkanek głębokich tradycyjną techniką. Przyrząd oferuje nowe możliwości oraz bezpieczny sposób przeprowadzania zabiegów poprzez odpowiednie rozprowadzenie obciążeń mięśni na układ kostny dłoni.

Thera-Press eliminuje uczucie powtarzającego się i nierównomiernego naprężenia w mięśniach oraz torebkach stawowych dłoni, jak i ramienia. Dodatkowo to rewelacyjne narzędzie zapobiega powstawaniu nowych dolegliwości, jak również pomaga w leczeniu wcześniej nabytych urazów wynikających ze specyfiki wykonywanych zabiegów.

Instrukcja czyszczenia:

Narzędzie należy czyścić każdorazowo po użyciu, ciepłą wodą z mydłem lub środkiem dezynfekującym. Następnie wytrzeć suchą ściereczką.

Mogą cię również zainteresować następujące produkty

Podręczna Szczotka Do Masażu Ciała

Podręczna Szczotka Do Masażu Ciała

28,90 zł
W cenę wliczono podatek VAT, bez kosztów wysyłki
Sound Massage

Sound Massage

74,90 zł
W cenę wliczono podatek VAT, bez kosztów wysyłki