Witamy BestMassage!

Standardowa poduszka zagłówka

Idealna jako dodatkowa poduszka zagłówka

59,90 zł
W cenę wliczono podatek VAT, bez kosztów wysyłki

Opis Produktu

Szczegóły

Do większości naszych stołów do masażu dodajemy poduszkę zagłówka gratis, ale dobrze jest mieć również dodatkowe poduszki na zmianę. Wykonujemy dwa typy poduszek i obydwie cieszą się dużą popularnością: standardowa poduszka i ergonomiczna poduszka. Standardowa poduszka pasuje na nasz standardowy stelaż zagłówka, a ergonomiczna poduszka z luksusowej pianki termoelastycznej pasuje na nasz ergonomiczny stelaż zagłówka. Wybierz kolor, który pasuje do Twojego stółu do masażu albo do wyposażenia gabinetu.

Standardowa poduszka zagłówka

Ta poduszka ma okrągły kształt litery U i pasuje na nasz standardowy stelaż zagłówka. Poduszka wypełniona jest 7,5 cm ekstra gęstą pianką drobnokomórkową. Pokrowiec poduszki wykonano z trwałej, olejo- i wodoodpornej skóry ekologicznej PU, przyjaznej środowisku i skórze człowieka.

Zalety i korzyści

  • wysoka jakość
  • poduszka zagłówka jest wykonana z luksusowej pianki drobnokomórkowej
  • pokrowiec z trwałej, olejo- i wodoodpornej skóry ekologicznej PU, przyjaznej środowisku i skórze człowieka.
  • Wymiary: dł. = 28 cm, szer. = 28 cm, wys. = 7,5 cm

Wskazówki czyszczenia:

W przypadku silnych zabrudzeń do przetarcia powierzchni można zastosować nasz preparat do czyszczenia tapicerki Body Choice- usunie zabrudzenia i pozostałości oleju oraz zdezynfekuje całą powierzchnię poduszki.

Wskazówki do kolorów

Color Guide

Uwaga: reprezentacja kolorów zależy od takich czynników jak jakość monitora lub przeglądarki internetowej. W związku z tym kolory mogą różnić się, czasami znacznie, w intensywności i nasyceniu, a zatem powinny być traktowane wyłącznie jako wskazówki. Należy również brać pod uwagę, że niektóre kombinacje kolorów moga być czasowo niedostępne. W przypadku pytań, prosimy o kontakt z działem obsługi klienta.

Mogą cię również zainteresować następujące produkty

Masło Shea

Masło Shea

23,90 zł
W cenę wliczono podatek VAT, bez kosztów wysyłki