Witamy BestMassage!

Olejoodporne Poszewki Na Poduszki I Stół Do Masażu

Zestaw zawiera:
1 olejo- i wodoodporne prześcieradło
1 dopasowaną poszewkę na poduszkę zagłówka

116,90 zł
W cenę wliczono podatek VAT, bez kosztów wysyłki

Opis Produktu

Szczegóły

Podaruj Twojemu stołowi do masażu całkiem nowego oblicza w Twoim ulubionym kolorze! Wyeliminuj gromadzenie się niehigienicznych substancji w krawędziach Twojej leżanki! Te winylowe pokrycia na stół do masażu są miękkie w dotyku i łatwe do przetarcia. Świetnie sprawdzają się w użyciu z olejkami, balsamami, kremami itd. Dzięki właściwościom olejoodpornym, poszewki dostępne w naszej ofercie, zabezpieczą Twój stół do masażu na całe życie.

Olejoodporne pokrycia idealnie pasują na stoły do masażu o długości 175 – 190 cm cm i szerokości 70 – 80 cm. Poszewki na poduszki pasują na wszystkie standardowe poduszki zagłówka dostępne w naszej ofercie.

Zestaw owalny

  • pasuje do naszych stołów owalnych np. BodyChoice Oval Comfort
  • wymiary stołów pasujących do zestawu: szerokość 70-76 cm, długość 185-195 cm
  • dostępny kolor ceglasty

Wskazówki do kolorów

Color Guide

Uwaga: reprezentacja kolorów zależy od takich czynników jak jakość monitora lub przeglądarki internetowej. W związku z tym kolory mogą różnić się, czasami znacznie, w intensywności i nasyceniu, a zatem powinny być traktowane wyłącznie jako wskazówki. Należy również brać pod uwagę, że niektóre kombinacje kolorów moga być czasowo niedostępne. W przypadku pytań, prosimy o kontakt z działem obsługi klienta.

Mogą cię również zainteresować następujące produkty