Witamy BestMassage!

Naturalne Kamienie Bazaltowe do Masażu

Skomponuj własny zestaw Gorących Kamieni

45,00 zł
W cenę wliczono podatek VAT, bez kosztów wysyłki

Opis Produktu

Szczegóły

Naturalne Kamienie Bazaltowe do Masażu są pozyskiwane z naturalnie występujących złóż. Bazalt to skała wulkaniczna, która zawiera takie pierwiastki lecznicze, jak tlen czy magnez. Ponadto jest ona bogata w żelazo i krzemionkę, które wpływają na właściwości cieplne tej skały - sprzyjają utrzymaniu ciepła. Naturalne Kamienie Bazaltowe do Masażu zostały ukształtowane przez przyrodę - prądy morskie i zebrane z obszarów wzdłuż wybrzeży Ameryki Środkowej i Południowej. Kawałki tej czarnej skały wulkanicznej zostały ręcznie wyselekcjonowane i dobrane pod względem wielkości i kształtu, aby odpowiadać poszczególnym częściom ciała oraz potrzebom masażu gorącymi kamieniami. Przed sortowaniem i pakowaniem, każdy kamień jest myty podciśnieniowo. Uwaga: Kamienie z naszej oferty nie są pokryte olejem i mogą się różnić kolorem od tych przedstawionych na zdjęciu. Kamienie ściemnieją pod wpływem kontaktu ich powierzchni z olejkami do masażu.

Kamienie do Masażu mogą stanowić przedłużenie rąk terapeuty podczas zabiegu lub po prostu być umieszczone na ciele pacjenta, w celu dostarczenia ciepła oraz składników mineralnych do organizmu. Ciepło kamieni rozluźnia i odpręża mięśnie, tym samym pozwala na głębszy oraz bardziej efektywny masaż. Ogólne korzyści wynikające ze stosowania masażu gorącymi kamieniami to: poprawa krążenia, poprawa ukrwienia oraz eliminacja toksyn z organizmu.

1. Kamienie do Masażu Stóp i Palców

Zestaw do masażu gorącymi kamieniami zawiera 8 kamieni do masażu stóp, palców oraz przestrzeni pomiędzy palcami. Ich wymiary wahają się od 2,5 cm do 4,0 cm. Te gładkie i okrągłe kamienie są przeznaczone do stosowania w przestrzeniach pomiędzy palcami w celu odprężenia obolałych i zmęczonych stóp. Jak również mogą być one stosowane, jako separatory palców u stóp podczas zabiegów spa, takich jak pedicure.

2. Kamienie do Masażu Rąk i Palców

Zestaw do masażu gorącymi kamieniami zawiera 6 kamieni do masażu rąk, dłoni i palców. Ich wymiary wahają się od 3,5 cm do 4,5 cm. Te owalne i gładkie kamienie są przeznaczone do stosowania w przestrzeniach pomiędzy palcami dłoni w celu odprężenia obolałych i zmęczonych rąk.

3. Kamienie do Masażu Twarzy

Zestaw do masażu gorącymi kamieniami zawiera 8 kamieni do masażu twarzy. Ich wymiary wahają się od 4,0 cm do 5,0 cm. Te gładkie i okrągłe kamienie są idealne do masażu delikatnych mięśni oraz konturów twarzy, co zmniejsza napięcie mięśni oraz poprawia wygląd skóry.

4. Duże Kamienie do Masażu Pleców/Ud

Zestaw do masażu gorącymi kamieniami zawiera 4 kamienie do masażu pleców i ud. Ich wymiary wahają się od 7,5 cm do 9,0 cm. Te duże i okrągłe kamienie są przeznaczone do stosowania na większych grupach mięśni, jak plecy, klatka piersiowa czy uda. Dodatkowo mogą być one użyte do masażu pośladków lub dłoni.

5.Kamień Konturowy

Wymiar Kamienia Konturowego waha się od 10,0 cm do 13,0 cm. Ten duży i podłużny kamień jest przeznaczony do stosowania na różnorodnie ukształtowanych partiach ciała, w tym w obrębie łopatek. Wyjątkowy kształt Kamienia Konturowego umożliwia terapeucie łatwy uchwyt i pełną kontrolę podczas wykonywanego masażu.

6. Kamienie do Masażu Punktów Spustowych

Zestaw do masażu gorącymi kamieniami zawiera 2 kamienie do masażu punktów spustowych. Ich wymiary wahają się od 7,5 cm do 10,0 cm. Te płaskie i podłużne kamienie mają zaokrąglone czubki, co ułatwia terapeucie dotarcie do punktów spustowych zlokalizowanych na ciele pacjenta. Kamienie do masażu Punktów Spustowych stanowią przedłużenie dłoni masażysty, pozwalają na dokładną i głęboką penetrację problematycznych obszarów, jednocześnie chroniąc ręce i stawy terapeuty przed nadmiernymi obciążeniami i kontuzjami.

7. Kamień do Masażu Odcinka Krzyżowego/Brzucha

Wymiar kamienia do masażu odcinka krzyżowego i brzucha waha się od 11,5 cm do 13,0 cm. Ten duży i podłużny kamień jest przeznaczony do stosowania na brzuchu, w dolnych partiach pleców lub w górnej części odcinka krzyżowego, w celu łagodzenia bólu i skurczów. Ciepło skumulowane w kamieniu odpręża mięśnie i łagodzi stres, tym samym zwiększając uczucie relaksacji i samoświadomości.

Mogą cię również zainteresować następujące produkty

Pudełka Bambusowe Do Przechowywania Kamieni

Pudełka Bambusowe Do Przechowywania Kamieni

80,90 zł
W cenę wliczono podatek VAT, bez kosztów wysyłki