Witamy BestMassage!

BellaBambi®, Vacuum – masaż próżniowy

Odśwież swoją duszę!

Cena: 96,90 zł

Cena Promocyjna 79,00 zł

W cenę wliczono podatek VAT, bez kosztów wysyłki

Opis Produktu

Szczegóły

BellaBambi®to nowoczesne bańki, łatwe w obsłudze i w każdej chwili  gotowe do użycia. BellaBambi® to przyjazny dla skóry biokompatybilny silikon, wykonany w Niemczech z piasku kwarcowego. Poprzez delikatne naciśnięcie, następuje wyssanie powietrza wewnątrz bańki i po umieszczeniu jej  w dowolnym miejscu na ciele, powstaje próżnia. Dzięki temu niewielkiemu ciśnieniu BellaBambi® łagodzi napięcia mieśni, wspiera przepływ limfy, optymalizuje przepływ krwi w głębokich warstwach skóry, regeneruje i odświeża.

Dla różnych typów skóry i zastosowań, BellaBambi® ma różne stopnie twardości: BellaBambi® SENSITIVE dla skóry wrażliwej i dla leczenia dzieci powyżej 3 lat, BellaBambi® VITALITY dla skóry normalnej i BellaBambi® INTENSE dla mocnej skóry.

BellaBambi® SENSITIVE jest idealny do masażu upiększającego wrażliwych części ciała, takich jak twarz, brzuch, uda lub pośladki. Delikatna intensywność podciśnienia wspiera krążenie krwi i umożliwia pielęgnację skóry wrażliwej. Ma zastosowanie również przy leczeniu dzieci powyżej 3 lat, na przykład, jako część masażu rodzice-dziecko. Przy stosowaniu na twarz, szyję i dekolt, stan skóry znacznie się poprawia, pory są oczyszczone, skóra jest jędrna i kosmetyki są lepiej wchłanianie. Nadaje się także do leczenia cellulitu, nierówności skóry i blizn.

BellaBambi® VITALITY jest stosowany głównie przy dolegliwościach mięśniowych, bólach kręgosłupa i do masażu brzucha i ud. Bańka aplikowana jest na skórze po wcześniejszym wyciśnięciu z niej powietrza. Podciśnienie, które wytwarza się w ten sposób w bańce, powoduje zassanie fałdu skóry i tkanek leżących pod nią do wnętrza bańki. Następnie masażysta wykonuje na przemian długie pociągnięcia bańką po skórze. Działanie próżni powoduje pobudzenie krążenia krwi, szybsze usuwanie toksyn z organizmu, a także rozluźnienie mięśni.

BellaBambi® INTENSE dzięki bardzo stabilnej strukturze powoduje najsilniejsze zassanie na skórze. Jego zassanie jest tak silne, że wie, jak radzić sobie z tkanką łączną i mocną skórą. BellaBambi® INTENSE pomaga przy napiętych i sztywnych mięśniach.

Zalety i korzyści:

  • certyfikowany medycznie (DIN EN ISO 13485 und 93/42/EWG)
  • testowany dermatologicznie
  • naturalny produkt, wykonany z piasku kwarcowego
  • elastyczny i mobilny
  • trzy stopnie twadości dla różnych rodzajów skóry i zastosowań
  • instrukcja użytkowania zawarta w przesyłce
  • wykonany w Niemczech

BellaBambi®  w zestawie dla wszystkich zastosowań na ciele.

BellaBambi® trio uniwersalna (bgn)
    1 x Bella Bambi - biały / SENSITIVE
    1 x Bella Bambi - granatowy / VITALITY
    1 x Bella Bambi - błękit stalowy / INTENSE
    1 x instrukcja użytkowania

BellaBambi® trio uniwersalna (żpc)
    1 x Bella Bambi - żółty / SENSITIVE
    1 x Bella Bambi - pomarańczowy / VITALITY
    1 x Bella Bambi - czerwony / INTENSE
    1 x instrukcja użytkowania

Czyszczenie:
BellaBambi® można myć w zmywarce. Dodatkowo do mycia w zmywarce, zalecamy korzystanie z łagodnego środka dezynfekującego po każdym zabiegu.

Mogą cię również zainteresować następujące produkty

Sound Massage

Sound Massage

74,90 zł
W cenę wliczono podatek VAT, bez kosztów wysyłki
Tajska rolka do masażu twarzy

Tajska rolka do masażu twarzy

Cena: 39,90 zł

Cena Promocyjna 27,90 zł

W cenę wliczono podatek VAT, bez kosztów wysyłki